Dosor och askar

201001

DOSOR, ASKAR, metall glas och snäckskal, 6 st, delvis 1800-tal, reliefdekor

Slitage, lagningar, skador

Diverse

Monter 3

Dosor och askar

Budhistorik (2 bud)

887189
881114

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.