Fat i tenn

200999

FAT, 4 st, tenn, bl a England, 1800-tal, bär stämplar, diameter 22-32cm

Slitage, repor

Diverse

Rum 4

Fat i tenn

Budhistorik (9 bud)
888030
886678
750
886678
600
881887
550
885450
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.