Theo Tobiasse litografi

200987

TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): "Prinsessan på ärten", signerad och numrerad Theo Tobiasse 179/350, färglitografi, editerad av Galerie Börjeson, Malmö (blindstämpel), 66x49 cm

Fack 18

Theo Tobiasse litografi
Budhistorik (6 bud)
896274
895360
1 400
894023
893091
891911
600

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.