Stolar 1930-tal

200983

STOLAR, 4 st, ca 1930-tal, lackerat stål, rygg med bokstäver BW för Burmeister & Wain i Köpenhamn

Slitage

Rum 2

Stolar 1930-tal

Budhistorik (14 bud)
894660
894521
892969
891904
950
891904
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.