Oskar Paatela oljemålning

200981

PAATELA, Oskari (Finland, 1888-1952): Landskap, signerad och daterad O Paatela 1948, olja på duk, ca 50x42 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Oskar Paatela oljemålning

Budhistorik (14 bud)
894411
1 800
894438
1 700
894411
1 600
894437
894411

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.