Sture Haglundh oljemålning

200978

HAGLUNDH, Sture (1908-1978): "Italienskt landskap", signerad Sture Haglundh 56, olja på duk, 30x62 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Sture Haglundh oljemålning

Budhistorik

2013-09-03 kl 19:28
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.