Oskar Bergman akvarell

200976

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Sommarblomster, signerad Oskar Bergman, akvarell, ca 10x6 cm

Konst, Måleri

Monter 7

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (14 bud)
894658
900
894634
850
894419
894628
750
894419
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.