Eldhundar 1800-tal

200975

ELDHUNDAR, 1 par, 1800-tal, Frankrike, text "L´amour vanquer", längd ca 43 cm

Slitage, korrosion

Diverse

Rum 4

Eldhundar 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
894515
850
893413
893413
700
894514
650
893413
550

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.