Stig (Slas) Claesson färglitografier

200974

CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008):(2) Landskap och gårdsmotiv, signerade och daterade -75, färglitografier, numrerade 228/300, 39x50 cm

Fack 6

Budhistorik (12 bud)
894613
894612
894593
950
894579
900
894589
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.