Aron Gerle oljemålning

200973

GERLE, Aron (1860-1930): "Morgon Högbergsgatan," signerad Aron Gerle, olja på pannå, 57x90 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Aron Gerle oljemålning

Budhistorik (7 bud)
885245
850
884864
883852
750
882145
700
882145
450

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.