Anders Zorn Etsning

200971

ZORN, Anders (1860-1920): Alder - Al, signerad Zorn, etsning, 18x11,5 cm

Monter 7

Anders Zorn Etsning

Budhistorik (19 bud)
894630
6 000
894621
5 800
894629
5 800
894621
5 600
894517
5 400

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.