Madeleine Pyk oljemålning lindansare vid Slussen

200967

PYK, Madelaine (född 1934): "Lindansare vid Slussen", signerad M. Pyk, olja på duk, ca 95x84 cm

Duk med obetydlig bula, ospänd duk

Konst, Måleri

Kundcenter

Budhistorik (23 bud)
930653
36 000
933012
35 000
930653
33 000
930192
32 000
930191
31 000

Slutpris SEK:
36 000
3 434 EUR, 3 863 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.