Erik Detthow olja

200963

DETTHOW, Erik (1888-1952): Motiv från Frankrike, signerad Dettow, olja på duk, 65x80 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Erik Detthow olja

Budhistorik (2 bud)

912874
3 200
899692

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.