Stol Pakistan

200959

MARRIAGE CHAIR, 1900-tal, Pakistan, bemålad, skuren dekor, flätad sits, broderad sits

Slitage

Rum 9

Stol Pakistan

Budhistorik (2 bud)

890366
880943

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.