Gideon Börje oljemålning

200943

BÖRJE, Gideon (1891-1965): "Rosina, Italien, 1923", signerad G Börje, olja på duk, 79x56 cm;
PROVENIENS: Konstnärens släkt

Konst, Måleri

Rum 3

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (7 bud)
915819
915815
3 400
915814
904258
902863
1 600

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.