Möbelbeslag delvis 1800-tal

200942

MÖBELBESLAG, 11 dlr, delvis 1800-tal, förgylld metall, varierande mått

Diverse

Monter 2

Möbelbeslag delvis 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
889874
1 900
890295
1 800
889874
1 600
890229
889874
1 300

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.