Flaska med propp i nysilver

200941

FLASKA med propp, glas, montering i nysilver, höjd 104,5 cm

Nysilver med nötning, botten med repor, propp med nagg

Diverse

Monter 7

Flaska med propp i nysilver

Budhistorik (1 bud)

891268
2013-09-02 14:32:47

2013-09-03 kl 19:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.