Relief 1700-tal

200940

RELIEF, 1700-tal, skuret trä, förgylld, i form av ängel, höjd 53

Skador, lagningar, del saknas

Diverse

Rum 9

Relief 1700-tal
Budhistorik (36 bud)
892824
6 200
892862
6 000
892824
5 800
892846
5 600
892824
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.