Klocka Tyskland

200938

BORDSUR, Tyskland, 1900-talets senare del, Louis XV-stil, fanérat, rocailledekor, urtavla med romerska siffror, uret märkt FHS Germany, 57 cm

Fanerskador

Klockor/Ur

Rum 10

Klocka Tyskland

Budhistorik (15 bud)
892820
1 300
892205
892205
892749
892205
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.