Kista 1700-tal

200915

CASSONE,1700-tal, valnöt, Italien, höjd 57, längd 163x52 cm

Skador, renoverad och kompletterad

Rum 14

Kista 1700-tal

Budhistorik (20 bud)
894582
6 600
894580
6 400
894581
6 400
894580
6 200
894569
6 000

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.