Ljusstakar brons

200914

LJUSSTAKAR, 1 par samt VASER, 2 par, brons, 1900-tal, sydostasien, ornamenterad dekor, höjd 20-29 cm

Skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 1

Ljusstakar brons

Budhistorik (13 bud)
889772
889583
882970
886860
950
882970
700

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.