Bordspendyl nyrokoko

200911

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, höjd 41 cm

Glas saknas, nyckel saknas, skadad urtavla

Klockor/Ur

Rum 5

Bordspendyl nyrokoko

Budhistorik (13 bud)
892198
891578
891578
1 800
887267
1 700
887267
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.