Sven Erixson färglitografi

200910

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Violer, signerad och daterad Erixson 89, gjordes till KF.s 50-års jubileum 1959, färglitografi, 51,5x45,5 cm

Fack 6

Sven Erixson färglitografi

Budhistorik (9 bud)
887119
893932
750
887119
650
893289
600
887119
550

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.