Skrib 1800-talets andra hälft

200899

SKRIN, 1800-talets andra hälft, svartmålat med kinesiserande figurscener, höjd 15, 35x25 cm

Nyckel saknas, skador, lösa delar

Diverse

Monter 5

Skrib 1800-talets andra hälft

Budhistorik (25 bud)
892693
2 400
892615
892689
892615
1 900
892685
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.