Ljusstakar silver

200889

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, England, 1800-talets andra hälft, höjd 25 cm

Bucklor

Silver

Monter 2

Ljusstakar silver

Budhistorik (8 bud)
892671
892587
1 400
887253
1 300
887252
882626
450

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.