Sabel Spanien ca 1850

200888

SABEL, Spanien, ca 1850, med balja, längd med balja 94 cm

Klinga med rostskador och slitage, lagad balja

Vapen/Medaljer

Monter 6

Sabel Spanien ca 1850

Budhistorik (5 bud)
884446
1 400
884436
1 300
884344
884434
884344

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.