Väggpendyl rokokostil

200885

VÄGGPENDYL, 1900-talets andra hälft, rokokostil, förgylld, höjd 65 cm

Färgbortfall, nyckel saknas

Klockor/Ur

Rum 5

Väggpendyl rokokostil

Budhistorik (16 bud)
885433
890009
885433
950
890007
900
885433
850

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.