Damskrivbord rokokostil

200879

DAMSKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, lådor i sargen, bemålat, skuren dekor, delvis bronserat, höjd 78, 100x64 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta vid Utlämningen

Rum 2

Damskrivbord rokokostil

Budhistorik (15 bud)
892532
1 800
892539
1 700
892532
1 600
890442
890442
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.