Figurin

200878

FIGURIN, grön jade, sannolkit Kina, 1900-tal, föreställande liggande häst, träställ medföljer, längd 16 cm

Nagg

Orientaliskt, Skulptur

Monter 6

Figurin

Budhistorik (4 bud)

892556
1 600
884291
884291
882135

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.