Peter Dahl färglitografi

200877

DAHL, Peter (född 1934): Dansande par, signerad och daterad 1981 Peter Dahl, numrerad 9/150, färglitografi, 54x37 cm

Fack 10

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (20 bud)
892716
892743
1 900
892716
1 800
892574
1 700
892180
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.