Bord Louis XVI-stil

200874

BORD, 1900-tal, Louis XVI-stil, fanérat i olika träslag, beslag i förgylld mässing, höjd 78, 96x60 cm

Smärre fanérskador

Rum 5

Bord Louis XVI-stil

Budhistorik (18 bud)
892342
885067
3 800
892340
3 800
885067
3 600
892337
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.