Stig Borglind etsning

200872

BORGLIND, Stig (1892-1965): "Villa Jovis, Capri," signerad, etsning och torrnål, 25,5x32 cm

Fack 2

Stig Borglind etsning

Budhistorik (3 bud)

892270
500
887144
450
887144

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.