Staffli

200870

STAFFLI, 1900-talets andra hälft, höjd 205 cm

Slitage

Rum 2

Staffli

Budhistorik (3 bud)

892268
890161
883025

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.