Edvin Ollers akvarell

200865

OLLERS, Edvin (1888-1959): Landskapsmotiv, signerad ooh daterad Edvin Ollers 1925, akvarell, 37x48 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Edvin Ollers akvarell

Budhistorik (1 bud)

894331
2013-09-03 17:22:32

2013-09-03 kl 18:20
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.