Herrarmbandsur Longines

200863

ARMBANDSUR, 18 k guld, Longines, ca 1960/70-tal, manuellt verk, caliber 284, modell nr: 7785 2, 17 jewels, diameter ca 36 mm inkl. krona, läderband, spänne i doublé

Boett med smärre slitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Herrarmbandsur  Longines
Budhistorik (13 bud)
912949
912644
3 800
912644
3 400
912604
3 200
912604

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.