Oidentifierad konstnär oljemålning

200850

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, kvinna med fåglar, otydligt signerad, olja på duk, 53x34 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (28 bud)
894406
8 400
894415
8 200
894406
6 600
894413
6 400
894406
5 400

Slutpris SEK:
8 400
805 EUR, 945 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.