Alain Raya-Sorkine färglitografi

200849

RAYA-SORKINE, Alain (född 1936 ): Dukat bord med fågel, signerad Raya Sorkine, 167/195, färglitografi, 41x62 cm

Fack 15

Budhistorik (1 bud)

894111
2013-09-03 15:51:23

2013-09-03 kl 17:26
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.