Johan Krouthén oljemålning

200843

KROUTHÉN, Johan (1858-1932): Gårdsidyll med pickande höns, signerad och daterad Johan Krouthén 1920, olja på duk, 48x73 cm

Smärre krackelyrer

Konst, Måleri

Kundcenter

Johan Krouthén oljemålning

Budhistorik (18 bud)
894465
32 000
893406
31 000
894464
31 000
893406
30 000
894463
29 000

Slutpris SEK:
32 000
3 222 EUR, 3 661 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.