Giuseppe Buscaglione oljemålning

200841

BUSCAGLIONE, Giuseppe (1868-1928): Italienskt landskap med fåraherde, signerad G. Bucaglione, olja på pannå, ca 31x44 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (10 bud)
894441
3 600
892173
3 400
890398
3 200
888506
887522
2 800

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.