Giuseppe Buscaglione oljemålning

200839

BUSCAGLIONE, Giuseppe (1868-1928): Kustbild Italien, signerad G. Bucaglione, olja på pannå, ca 44x31 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Budhistorik (11 bud)
894407
3 600
892176
3 400
890401
3 200
888505
887518
2 800

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.