Agnes Cleve pastell

200835

CLEVE, Agnes (1875-1951): Florens, signerad och daterad A Cleve, Firenze 30 nov -21, pastell, 24x28 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Agnes Cleve pastell

Budhistorik (20 bud)
887778
892540
2 800
887778
2 600
892533
2 400
887778

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.