Oidentifierad konstnär oljemålning

200834

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, porträtt föreställande Anna Lovisa Holm f Öhman, osignerad, olja på duk, 30x25 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Budhistorik (22 bud)
894446
1 700
893636
1 600
890378
888837
1 400
885659
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.