Bordsur 1800-tal

200832

BORDSUR, 1800-talets andra hälft, brons och patinerad metall, höjd 39 cm, pendel och nyckel finns

Ytslitage

Klockor/Ur

Rum 10

Bordsur 1800-tal

Budhistorik (22 bud)
892211
1 900
894403
1 800
892211
1 700
894400
1 600
892211

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.