Vitrinskåp Nordiska Kompaniet

200824

VITRINSKÅP, 1900-tal, skyltmärkt NK, rokokostil, förgyllt, fasettslipade glas, höjd 155, 105x33 cm

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 14

Vitrinskåp Nordiska Kompaniet

Budhistorik (20 bud)
890004
6 400
889966
6 200
889959
6 000
889963
6 000
889959
5 800

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.