Frans Wilhelm Odelmark oljemålning

200823

ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Motiv från Falsterbo, signerad FW Odelmark, olja på duk, 50x75 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Budhistorik (12 bud)
894424
2 800
894393
2 600
894389
2 400
892489
891938

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.