Bvulgari, ring 18 k vitguld och briljanter

200821

BVULGARI, ring, 18 k vitguld, 40 briljanter, ca 0,02 ct/st, ringstorlek ca 15,5 mm, vikt 15 g, lejongul påse av sämskskinn medföljer

Slitage, repor, enstaka stenar med hack, gult guld partiellt synligt

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (5 bud)
919046
4 200
913835
913834
913833
913832

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.