Bord rokokostil

200810

FÄLLBORD, rokokostil, bemålat, konturerad skiva med kinesiserande figurscener, höjd ca 75, 66x61 cm

Slitage, skador, färgbortfall

Rum 10

Bord rokokostil

Budhistorik (14 bud)
892455
1 300
890315
892452
890315
892449

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.