Sybord Karl Johan

200808

SYBORD, 1800-tal, Karl Johan, fanérat i mahogny, på lyrfot, höjd 75, 44x41 cm, nyckel finns

Fanérskador, ytskador och sprickor

Rum 12

Sybord Karl Johan

Budhistorik (7 bud)
894211
750
894064
700
894064
500
894131
450
894064

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.