Stolar och karusellbord

200807

STOLAR, 1 par, KARUSELLBORD, 1900-tal, fanérade i mahogny, stolarnas ryggbricka med dekorinläggnignar i mässing, stoppade sitsar, bordet med läderklädd skiva, 3 lådor, hjultrissor, höjd 68, diameter 60 cm

Slitage

Rum 13

Stolar och karusellbord

Budhistorik (3 bud)

892164
888074
887871

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.