Spelbord sengustavianskt stockholmsarbete

200803

SPELBORD, 1800-tal, sengustavianskt stockholmsarbete, mahognyfanér med mässingsdetaljer, höjd 78, 89x44 cm, nyckel finns

Smärre ytskador

Rum 3

Budhistorik (6 bud)
894002
3 800
892773
3 600
892772
3 200
892770
2 600
888122

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.